Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Відео огляди товарів

Допомога в підборі програми відновлення

Безкоштовна доставка
від 1000 грн

Приведи друга-вибирай товари в подарунок

Накопичувальні знижки

Магазин тайської продукції GreenSpa - Натуральна косметика та товари для здоров'я із Таїланду

Товари з Таїланду, які кращі за аналоги з Європи – наші рекомендації:

 • Відбілююча тайська косметика та креми від плям та пігментації.
 • Засоби проти прищів та акне, а також для зменшення їх наслідків – шрамів, рубців та зміни кольору шкіри.
 • Косметика для анти старіння та проти зморшок.
 • Тайська лікувальна косметика проти випадіння волосся і для поліпшення їх зростання.
 • Тайська декоративна косметика із сонцезахисними властивостями.
 • Тайская отбеливающая паста для зубов.
 • Тайські бальзами для м'язів та суглобів.
 • і багато іншого.

Саме за це ми любимо товари з Тайланду – вони дають результати, які радують та вражають. Купити тайську косметику означає стати на шлях вирішення своєї проблеми.

Що таке тайська косметика у світовій індустрії краси

Таїланд має дивовижну гнучкість і здатність збирати і поєднувати найкращі рішення, створюючи ту чи іншу продукцію.

   • Наприклад, косметика з Таїланду створюється часто на кращому досвіді «революціонерів у косметиці» південних корейців і використовує багато вдалих інновацій.
   • Також тайці запровадили та тримають на високому рівні європейські стандарти виробництва косметичної продукції. Часто косметика з Тайланду сертифікована одночасно FDA та її тайським аналогом, а також GMP та іншими системами суворої сертифікації.

Одночасно з інноваціями та світовими стандартами тайці зберігають також вірність двом традиційним для цієї країни речам.

   1. Перше це велика кількість високоякісних рослинних активних інгредієнтів. Завдяки цьому натуральна тайська косметика є одним із орієнтирів та стандартів натуральності та природності у світі.
   2. Друге – це вікові та навіть тисячолітні рецепти, які не вважаються «нетрадиційними» (як у нас). Навпаки, вони введені в протоколи та стандарти клінік косметології та естетики. Часто тайська лікувальна косметика виробляється народними шпиталями, які є зберегтелями цих рецептів і традицій.

Завдяки гармонійному поєднанню цих факторів, найкраща тайська косметика представлена серед інших на європейському та американському ринках. У той же час, тайська косметика недорого може бути куплена і в Україні.

Чим гарна тайська косметика

Косметика з Таїланду має чотири головні переваги::

  • Поєднання високих європейських стандартів та доступної ціни. Купити тайську косметику можна досить недорого і в рази дешевше, ніж французьку або італійську. При цьому якість тайської – як правило, не поступається.
  • Найбільш можлива натуральність. Зрозуміло, що сучасна косметика – це консерванти, і всіляка неминуча хімія. У той же час тайська натуральна косметика в кращих своїх зразках містить натуральні екстракти на перших ролях, а всілякі SLS в кінці списку.
  • Ефективність. Форуми по Таїланду містять цілі гілки інформації щодо того, хто і що використовував і живі натхненні відгуки про те, кому і наскільки допомогло. Зрозуміло, що купити тайську косметику в інтернет магазині набагато простіше, дешевше та швидше, ніж їхати за нею до Таїланду.
  • "Рослини, які більше ніде не ростуть". Звичайно, зараз імениті європейські бренди можуть дозволити собі везти супер-інгредієнти з іншого кінця світу. І в їх складах можна зустріти незвичайну екзотику. Але найкраща косметика з Тайланду містить, як правило, більше супер-інгредієнтів і за кількістю, і концентрацією. У її складі є суто тайські рослини, найменувань та описів яких у англомовному просторі не знайти. Ну і, нарешті, «це тут росте»: створено природою і вирощено в землі, призначеній для цих рослин і людьми, які вміють ці рослини вирощувати правильно.

Тайська лікувальна косметика здатна творити магію - Міф чи реальність?

Магія чи не магія, але реальність така, що тайці мають низку дуже сильних напрямків, у яких вони неперевершені професіонали і роблять їх найкращими. Серед таких напрямків і тайська лікувальна косметика.

Відбілювання, освітлення, пігментація.

Активне тайське сонце призводить до величезної кількості плям, пігментацій, мелазм та інших дефектів шкіри. Це змусило тайців створити безліч засобів для відбілювання, освітлення плям, лікування мелазми та профілактики цих проблем.

Здається, що тайські виробники використовують весь можливий арсенал агентів, що відбілюють – як сучасних синтезованих, так і традиційних рослинних.

У нашому магазині тайської косметики представлений широкий вибір засобів, які працюють за різними принципами та ґрунтуються на різних діючих речовинах і тому ефективні для різних типів шкіри.

І в цьому сенсі завжди є впевненість – якщо не допомогло одне, чи зможе допомогти інше, перебираючи, ви знайдете свій засіб.

Найкраща відбілююча косметика з Тайланду найчастіше значно краща за європейські аналоги з того ж цінового сегменту.

Сонячний захист, засоби із СПФ.

З тієї ж причини у тайців одні з найкращих сонцезахисних засобів. Вони знають, що таке АКТИВНЕ СОНЦЕ, знають, як його приборкати та навчилися якісно вирішувати цю проблему. Адже сонячний захист – це одна з основ захисту від новоутворень шкіри та антистаріння. Щоб замовити тайську косметику з відповідним фактором захисту, потрібно визначити фототип вашої шкіри. Чим світліша шкіра, тим вище SPF.

Протизапальні засоби, крем від прищів та акне.

Клімат у Таїланді вологий та спекотний. Це призводить до сильного пото- і жировиділення, швидкого забруднення шкіри і акне, що випливає з цього, прищів та інших неподобств, що псують настрій.

Тайським виробникам лікувальної косметики довелося вирішувати і це завдання, і впоралися вони чудово.

Інтернет магазин тайської косметики у своєму асортименті має висококласні засоби для проблемної шкіри.

Антистаріння та зменшення зморшок.

Тайська косметика ціни вище за середнє часто виграє конкуренцію у європейських брендів навіть рівня люкс. А якщо вибирати омолоджуючу косметику одного цінового рівня, то Таїланд перемагає Європу беззастережно.

Дезодорант Кристал – турбота про ваше здоров'я.

Найнатуральніший і найнешкідливіший дезодорант для тіла – тайський дезодорант Кристал. Він створений повністю з алюмокалієвих галунів – природного мінералу. Звичайні антиперсперанти не витримують конкуренції з Кристалом щодо екологічності, безпеки та натуральності.

Тайська декоративна косметика – одна з найсучасніших та інноваційних

Тайська декоративна косметика бере найкраще від французької косметики – стандарт якості, стандарти безпеки, сучасні лінії устаткування. А також від корейської косметики – інновації та революційні розробки.

Тайські виробники часто купують виробничі лінії з Франції та Італії. Мало того, французькі бренди і самі часто будують заводи для виробництва своєї декоративної косметики саме в Таїланді, де гарна кваліфікація фахівців та дешевша наймана праця.

А коли корейці вигадали перший ВВ крем, тайська декоративна косметика стала однією з перших, хто перейняв цю інновацію. Те саме було з СС кремом і DD кремом, а також з кушонами та тинтами для губ. Все інноваційне, модне і ефективне тайські виробники впроваджують відразу ж за корейськими.

Greenspa - косметика з Таїланду в Києві

Косметика з Таїланду має досить демократичну вартість, проте за своїм складом та результатами використання перевершує більшість відомих брендів.

У нашому магазині представлена найкраща косметика з Таїланду - засобів для догляду за шкірою обличчя, волоссям, тілом та інша продукція для краси та здоров'я.

Продукція, створена з натуральних компонентів, справила справжній фурор у світі косметики і зарекомендувала себе виключно з позитивного боку.

Тайські товари купити в Україні за найкращою ціною можна в магазині greenspa, вони щодня допомагають нашим клієнтам добре почуватися і виглядати на всі сто відсотків.

Що купити із тайської косметики рекомендують фахівці GreenSpa

Ми спробували багато всього тайського і можемо довго і натхненно розповідати про чудеса та переваги продукції з Тайланду.

Але якщо спробувати обмежитися загинанням пальців тільки на двох руках, то топ 10 найкращих товарів з Тайланду виглядатиме так:

Замовити косметику із Тайланду легко. Просто виберіть те, що вам подобається, і натисніть кнопку Оформити замовлення.

Де можна придбати тайську косметику недорого в Україні.

Купити тайську косметику в Україні, звісно, легше, ніж їхати за нею до Таїланду. І що важливо, ми дійсно добре попрацювали, щоб вибрати найкраще із найпопулярнішого.

Вам залишається тільки вибрати, що з цього подобається особисто вам. Підписуйтесь на нашу групу в facebook і сторінку в instagram щоб не пропустити найсвіжіші та найцікавіші новини зі світу косметики.

У нас тайські товари купити в Україні можна за найдемократичнішими цінами. В інтернет магазині тайської продукції greenspa можна купити все: декоративна тайська косметика, шампуні, пінки для вмивання, креми, зубна паста та багато іншого.