Blog navigation

Останні пости

 • Чому нині молодильні мангостини?
  Чому нині молодильні мангостини?
  603 Переглядів

  Мангостин - найкорисніший фрукт і найкорисніша рослина в Таїланді. Екстракт мангостину – потужний антиоксидант, омолоджуючі властивості якого шокують своєю ефективністю навіть лікарів. Протиалергійна, протипухлинна, протизапальна дія мангостину робить його унікальним засобом у фармацевтиці та косметології.

  Читати далі
 • Відверто про потаємне: Навіщо нам засіб для інтимної гігієни?
  Відверто про потаємне: Навіщо нам засіб для інтимної гігієни?
  468 Переглядів

  Кожна з нас знає, як доглядати шкіру обличчя, але не кожна жінка приділяє стільки уваги догляду за інтимною зоною. Як і більшість жінок, для інтимної гігієни я довгий час користувалася звичайним милом, яким ми миємо руки або тіло, абсолютно не запитуючи, чи правильно це і чи варто використовувати замість мила спеціальні інтим гелі.

  Читати далі
 • Тверді духи: магія далеких епох чи нова данина моді?
  Тверді духи: магія далеких епох чи нова данина моді?
  489 Переглядів

  Така форма парфумів, як сухі (їх ще називають тверді парфуми), відома жінкам давно, ще з часів Стародавнього Єгипту. Сухі духи пережили епоху зародження та визнання, забуття та відродження і сьогодні вони знову в моді, набуваючи все більшої популярності. Особливо цікаві та затребувані тверді парфуми з феромонами :)

  Читати далі
 • Очищаємо шкіру правильно: гідрофільна олія для обличчя
  Очищаємо шкіру правильно: гідрофільна олія для обличчя
  560 Переглядів

  Щоб шкіра довгий час залишалася красивою і здоровою, потрібно правильно її доглядати, а правильний догляд завжди починається з очищення. Саме тому гідрофільна олія заслуговує на особливу увагу.

  Читати далі
 • Ефірні олії: корисні властивості та вплив на організм
  Ефірні олії: корисні властивості та вплив на організм
  724 Переглядів

  Ефірне масло цінується за широкий спектр застосування та величезну кількість корисних властивостей, завдяки яким воно значно посилює ефект від косметичних та оздоровчих процедур. Ефірні олії надають лікувальну дію на шкіру та волосся, органи дихання та шлунково-кишкового тракту, сприяють очищенню організму від токсинів та шлаків, зміцнюють імунітет, сприяють загоєнню подряпин, порізів та укусів від комах. Для поліпшення сну, настрою та емоційного стану багато ефірних олій активно...

  Читати далі
 • Тайська продукція для волосся: ефективне лікування випадання волосся та щоденний догляд.
  Тайська продукція для волосся: ефективне лікування випадання волосся та щоденний догляд.
  556 Переглядів

  У Таїланді представлений великий асортимент якісної продукції для волосся, яку виробляють тайські компанії – шампуні, бальзами, кондиціонери, маски, лосьйони та сироватки. І більша частина з них спрямована на лікування випадання волосся та активацію їх зростання. Завдяки розмаїттю цілющих рослин, що ростуть у цьому регіоні, всі засоби для догляду за волоссям виготовляються з натуральних компонентів. Це вигідно вирізняє тайську косметику від європейських брендів.

  Читати далі
Showing 1 to 6 of 6 (1 Page)