Договір публічної оферти

За цим Договором Продавець з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови цього Договору публічної оферти - Покупець, з іншого боку, далі спільно названі - Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі - Договір), адресований необмеженому колу осіб, пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, фотографії та описи яких розміщено у відповідному розділі Веб-сайту https://greenspa.com.ua/.

Продавець, який має намір здійснювати продаж Товарів за допомогою Веб-сайту https://greenspa.com.ua/ та Покупець при придбанні Товарів, зображення та описи яких розміщені на відповідних сторінках https://greenspa.com.ua/, приймають умови цього Договору про наступне.

   1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

   1.1. Договірні відносини між Продавцем та Покупцем оформлюються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання на сторінці Веб-сайту https://greenspa.com.ua/ у відповідному розділі кнопки «РОЗМІСТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ» означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), відповідно до чинного міжнародного та українського законодавству, взяв до виконання умови Договору публічної оферти, зазначені нижче.

    1.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з цим Договором Покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем.

   1.3. Цей Договір набирає чинності з моменту натискання на кнопку «РОЗМІСТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ», яким Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару та діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця та повного розрахунку з ним.

    1.4. Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони обирають та, у разі потреби, застосовують українське законодавство. Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлені інші правила, ніж ті, що встановлені українським законодавством, застосовуються правила міжнародного договору.

   1.5. У цьому договорі публічної оферти, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

  "Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладання Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем, запропонованим Товаром Продавця, на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, що пропонується до продажу, та розміщена на сайті https://greenspa.com.ua/.

"Покупець" - фізична та/або юридична особа, що здійснює замовлення на сайті https://greenspa.com.ua/.

"Одержувач" - фізична та/або юридична особа визначена Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

"Акцепт" - повне та беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, вказаних Покупцем під час оформлення замовлення на сайті.

«Суттєвий недолік Товару» - недолік, який унеможливлює або неприпустиме використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Продавець здійснює продаж та доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті https://greenspa.com.ua/, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт www.greenspa.com.ua у робочий час Продавця або за телефоном, вказаним на сайті Продавця у Контактах.

3.1.2. Вартість всіх видів доставки позначена у розділі «Доставка та оплата» на сайті Продавця.

3.1.3. Після оформлення Замовлення на Сайті з Покупцем зв'язується представник Продавця шляхом направлення електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем під час реєстрації, або за телефоном та уточнює інформацію про наявність Товару, про передбачувану дату та спосіб доставки.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору із Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, вказані на сайті www.greenspa.com.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту, поки воно не сплачено.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання лише після надходження коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Накладений платіж при отриманні замовлення».

3.3. Покупець несе повну відповідальність за надану інформацію до інтернет-магазину.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. У разі потреби уточнення інформації щодо розміщеного Покупцем Замовлення представник Продавця зв'язується з Покупцем за телефоном. У випадку, коли Покупець не відповідає на дзвінок співробітника Компанії, запит підтвердження Замовлення здійснюється за вказаною Покупцем адресою електронної пошти.

4.2. У разі, якщо підтвердження Покупцем Замовлення усно телефоном або письмово електронною поштою не буде надано протягом 24 годин з моменту його розміщення в інтернет-магазині Компанії, Замовлення не приймається у виконання.

4.3. У рамках підтвердження Замовлення, з Покупцем можуть бути обговорені питання термінів поставки Товару, заміни обраного Покупцем Товару на аналоги, комплектність замовленого Товару, у випадках замовлення збірних товарів, що складаються з кількох елементів або окремих Товарів, а також може бути здійснено уточнення місця та часу доставки Товару, а також обговорено іншу інформацію, що безпосередньо стосується Замовлення Покупця.

4.4. Кінцеві терміни отримання Замовлення Покупцем залежить від наявності Товару на складі Продавця, способу та адреси доставки.

4.5. У разі виникнення у Покупця питань щодо властивостей та характеристик Товару, представлених в інтернет-магазині Продавця, перед оформленням Замовлення для отримання додаткової інформації про товар Покупець може звернутися за консультацією в офіс продажу Продавця за телефонами, вказаними на сайті https://greenspa. com.ua/

4.6. У разі відсутності замовлених Товарів у Продавця, у тому числі й з причин, що не залежать від Продавця, Продавець має право анулювати зазначений Товар із Замовлення Покупця та повідомити його про це шляхом надсилання електронного повідомлення за адресою, вказаною під час реєстрації, або за телефоном.

4.7. У разі ануляції повністю, або частково передплаченого Замовлення, вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю тим способом, яким Товар спочатку був передоплачений.

4.8. Вказана на Сайті ціна на Товар, який тимчасово відсутній у продажу, не є остаточною. З появою Товару у продажу ціна може змінитися.

4.9. Особливості продажу зниженого в ціні Товару:

4.9.1. Продавець має право пропонувати для продажу товар, що має недоліки, що вказуються в описі Товару на Сайті www.greenspa.com.ua

4.9.2. У разі виявлення Покупцем недоліків, які не були обумовлені Продавцем під час продажу Товару, Покупець має право пред'являти вимоги про безоплатну заміну або розірвання Договору, передбачені законом, якщо доведе, що недоліки виникли до передачі Товару Покупцю або з причин, що виникли до передачі.

4.10. Продавець має право пропонувати до продажу товар, якого немає на складах та в магазинах, але присутній в інтернет-магазині, і може бути замовлений у постачальника під запит клієнта. Терміни виконання таких замовлень можуть змінюватись у кожному конкретному випадку та обговорюються з Покупцем окремо.

5. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

5.1 Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню чи обміну.

5.2. При отриманні замовлення Покупець зобов'язаний оглянути Товар у присутності кур'єра або представника служби доставки. У випадку, якщо Покупцеві не подобається зовнішній вигляд або Товар не відповідає параметрам замовлення, Покупець зобов'язаний не розкривати упаковку Товару та повернути Товар кур'єру або відправити назад службою доставки Продавцю.

5.3. Продавець замінює Товар за дотримання цілісності заводської упаковки. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.

5.4. У разі шлюбу Продавець забирає товар на експертизу на підставі письмового акту від Покупця, і якщо шлюб підтверджується, Продавець зобов'язується зробити обмін товару або повернення коштів. Товар має бути повернутий разом із упаковкою.

5.5. Продавець може відмовити у заміні чи компенсації вартості подарунка, у тому випадку, якщо у Одержувача є особисті причини для повернення товару (алергія, смакові якості та ін.) про які Продавця не було поінформовано.

6. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ АВТОРСЬКІ ПРАВА.

6.1. Вся текстова інформація та графічні зображення, розміщені в інтернет-магазині https://greenspa.com.ua/, є власністю Продавця та/або його постачальників - виробників Товару.

6.2. Повне або часткове копіювання, модифікація, компіляція, переклад, цифрове перетворення та інші дії з матеріалами сайту інтернет-магазину можливі виключно за погодженням з Продавцем з обов'язковим розміщенням під час використання активного посилання на інтернет-магазин https://greenspa.com.ua/

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

8.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує під час реєстрації або оформлення замовлення.

8.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

8.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Отримувача при повторних замовленнях та для коректного виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

9.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані із втратою чи пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцю.

9.2. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані із втратою чи пошкодженням товару з моменту його прийому.

  9.3. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовленим на сайті http://greenspa.com.ua/.

9.4. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

9.5. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.