Екзотичні фрукти, східні трави, квіти та коріння, тисячолітні знання та секрети Сходу, дбайливі руки та велике серце маленьких тайців.

і це все для тебе!

GreenSpaце магазин натуральної та живої косметики для тих, кому важливі не звучні та модні бренди, а якість того, що наноситься на обличчя та тіло.

GreenSpa – це місце зустрічі людей, які побували в Таїланді або інших країнах Азії та перейнялися любов'ю та повагою до тайських товарів та людей, які їх виготовляють.

GreenSpa – це діалог: ми прислухаємось до побажань Гостей та Друзів, дивимося з вами в один бік. Ми завжди намагаємося дати більше, ніж у нас купують.

Вітаю, мене звуть Лія.

Літо 2012 року ми з чоловіком провели у Таїланді, відчуваючи захоплення буквально від усього, чим так щедро ділиться ця земля. Ми не могли повірити, що бувають такі щирі та безкорисливо-дружні люди, а море і пейзажі можуть бути настільки красивими. Останньою краплею чаклунства стали тайські товари: косметика та товари з тайської аптеки. До хорошого звикаєш швидко, тому після повернення додому користуватися своїми старими засобами догляду  вже не хотілося.

Спроби знайти тайські товари в Україні привели до дивного висновку: їх знають, але не продають. Інтернет переповнений захопленими відгуками про якість та натуральність складів, гіпоалергенність, ефективність, проте купити в Україні косметику та інші товари з Таїланду у 2012 році було майже неможливо. Чому?

Ми захотіли виправити цю несправедливість – так і з'явився GreenSpa – магазин косметики та товарів для здоров'я з Таїланду в Україні.

GreenSpa – це маленьке, затишне сімейне підприємство «для своїх». Кожен клієнт для нас – важливий гість. А Гості найчастіше згодом стають нашими Друзям. Ми прислухаємося до того, що ви кажете і хочете і завжди намагаємося вам допомогти. Саме це завжди було і є нашою цінністю у роботі.

В асортименті GreenSpa представлена тайська, японська та корейська косметика на будь-який смак. Це і добре відомі у Європі бренди, і косметика невідомих туристам виробників, яка має дуже високу цінність у себе на батьківщині.

Асортимент товарів з Таїланду постійно поповнюється та оновлюється. Ці красиві баночки і пляшечки не припадають пилом на нашому складі, адже все закуповується досить обмеженими партіями.

В останні роки ми концентруємося на постійному пошуку та закупівлі товарів для здоров'я. Тайська аптека - капсули з травами, інгалятори, бальзами, мазі, лікувальні олії та багато іншого. Все це використовуємо ми самі, всі наші друзі та родичі. І найкращі із цих товарів ми залишаємо в асортименті магазину.

У нас регулярні прямі поставки з Таїланду і якщо те, що Ви доглянули для себе, сьогодні немає на складі, просто забронюйте це. Передоплата при цьому не потрібна (за винятком є "Товари на замовлення").

Будемо дуже вдячні Вам за відгуки про продукти та будь-який зворотний зв'язок – ми хочемо, щоб GreenSpa став для Вас близьким та душевним місцем.

Пишіть нам: GreenSpa@ukr.net

Дзвоніть нам: 099 607 32 17 (Vodafone), 098 881 1636 (Київстар), 093 693 9391 (Life:))

Краси Вам та здоров'я!